maandag 23 oktober 2017

Voorpagina
Contact
Zoeken
Woensdaglog
In de Raad
Persoonlijk
In de marge
Fotoalbum


zoek:
 

Weblog archief
· March 2006
· February 2006
· January 2006
· December 2005
· November 2005
· October 2005
· September 2005
· August 2005
· July 2005
· June 2005
· May 2005
· April 2005
· March 2005
· February 2005
· January 2005
· December 2004
· November 2004
· October 2004
· September 2004
· August 2004
· July 2004
· June 2004
· May 2004
· April 2004
· March 2004
· February 2004
· January 2004
· December 2003
· November 2003
· October 2003
· September 2003

Bezoek ook:
D66 Landelijk
D66 Den Haag
D66 JanBrink
D66 Marjolein de Jong
't Sporthuysch
Kindercultuurfestival de Betovering
Politici portal
Democratie digitaal
Democratiepagina
Dualisering
Chateau van mijn zus
De stem van nl
Haags politiek portaal
De digitale hofstad

Persoonlijk
Afdrukbare Versie   Afdrukbare Versie
Wie is Albert van der Zalm?

Achtergrond
Gemeenteraadslid vanaf 1994 voor D66 in Den Haag en specialist op het gebied van Onderwijs, Cultuur, Ruimtelijke ordening, Sociale zaken, werkgelegenheid en Integratie.
Vanaf 1977 tot 2000 hoofdonderwijzer op verschillende basscholen in de Schilderswijk en daardoor veel ervaring met de achterstandenproblematiek. Initiatiefnemer van vele vernieuwingen met stedelijke en landelijke navolging. Op dit moment zelfstandig adviseur op het gebied van onderwijs en politiek. Consulent dualisering voor 34 gemeenten in Zuid Holland.

Levensloop
Zie CV

Politieke missie
Ik heb gekozen voor het raadslidmaatschap in de overtuiging dat ik een bijdrage kan leveren aan de verbetering van de stad. Voel mij een volksvertegenwoordiger “pur sang”en ben regelmatig te vinden in de stad tussen de mensen. Niets is fijner al luisterend tot oplossingen te komen en vervolgens bestuurlijk zaken in beweging te krijgen.

Werkzaamheden voor de raad
Voorzitter van Stadsdeelcommissie Scheveningen

Lid commissie Onderwijs*, Sociale Zaken*, Cultuur en Integratie*
Lid commissie Welzijn , Duurzaamheid en Leidschenveen-Ypenburg
Lid commissie Stedelijke ontwikkeling*, Wonen* en Binnenstad
Lid commissie Verkeer, Economie en Monumenten
Lid commissie Veiligheid en Bestuur
Lid commissie Middelen, Sport en Scheveningen
* 1e woordvoerder

Lid Stadsdeelcommissie Haagse Hout
Lid Stadsdeelcommissie Centrum
Lid Stadsdeelcommissie Escamp

Nevenfuncties
Adviesbureau Onderwijs, Politiek en Interm-management
Consulent Dualisering
Voorzitter Samenwerkende Instellingen Schilderswijk
Lid Adviesraad Rubenshoek
Lid Adviesraad Stichting Educatieve Orkesten
Lid Adviesraad ROC Mondriaan afdeling educatie
Lid Landelijke beoordelingscommissie onderwijsbegeleidingsdiensten
Penningmeester/vice-voorzitter Stichting ondersteuning Gem.raadsfractie D66


^ ^